Oborový portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních
 
.inzerce
05 | 03 | 18
Klub Beztíže
Kontaktní pracovník/ce
Klub Beztíže (nízkoprahový klub pro děti a mládež) při DDM Praha 3 - Ulita vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici kontaktní pracovník/ice pro dět...
05 | 03 | 18
NZDM Futur
Kontaktní pracovník/ce

Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur 
Předpokládaný...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Sociální pracovník
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Sociální pracovník pro práci s rodinou na Chrudimsku 

Předpokládaný nást...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Pedagogický pracovník v předškolce
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Pedagogický pracovník v „předškolce“ pro sociálně znevýhodněné děti –...
05 | 03 | 18
Středisko Milíčův dům
Terénní sociální pracovník
Výběrové řízení na pozici Terénního sociálního pracovníka – Diakonie ČCE středisko Milíčův dům, Jaroměř

Náplň práce: 
...
Archiv >
 
 
 
Advertisement
HomeČASČlánkySpoty uspěly na Zlínském festivalu

Další články klubu

04 | 06 | 07 Verze pro tisk

ČAS

Spoty uspěly na Zlínském festivalu

Osvětové spoty Nízkoprahových klubů pro děti a mládež uspěly na Zlínském festivalu pro děti a mládež.

Praha, 4. července 2007 - Spoty obecně prospěšného sdělení Nízkoprahových klubů pro děti a mládež „Škola“ a „Zkušebna“ vyhráli v mezinárodní soutěži reklamy Mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně Duhová kulička druhé resp. třetí místo. V historicky nejpočetněji obsazené soutěži udělila dětská porota v kategorii "Televizní spoty s dětskou sociální tematikou" 2. místo spotu „Škola“ a odborná porota v kategorii "Televizní spoty zacílené na děti a mládež" 3. místo spotu „Zkušebna“.

Kliknutím přejdete na stránku se spoty Spoty byly v loňském roce součástí kampaně Nízkoprahových klubů pro děti a mládež, kterou připravila Česká asociace streetwork o.s., Nadace Vodafone ČR, Nadace VIA a Nadace rozvoje občanské společnosti. Autorem scénářů spotů je Martin Charvát, režisérem je Jakub Kohák, vše namluvil Pavel Anděl, produkci zajistila společnost Stillking films a herci jsou návštěvníci nízkoprahového klubu Vrtule.

„Mám radost, že spoty ocenila jak odborná porota, tak porota složená z dětí, pro které tady nízkoprahové kluby jsou“, řekl na slavnostním vyhlášení ve Zlíne Jindřich Racek, předseda České asociace streetwork o.s.

Nízkoprahový klub neboli nízkoprahové zařízení pro děti a mládež je chráněným místem, kde mohou mladí lidé najít nejen podporu a odbornou pomoc, ale také zábavu a prostor pro vlastní aktivity. Pro pobyt v klubu není potřeba registrace nebo zaplacená vstupenka. Stačí jen přijít a strávit čas ve společnosti vrstevníků. Cílem nízkoprahových zařízení je minimalizovat rizika související se způsobem života dospívajících, umožnit jim lépe se orientovat v jejich sociálním prostředí a řešit jejich problémy. Především je nízkoprahový klub místem, kde vám porozumí.

Spoty Nízkoprahových klubů si můžete prohlédnout na adrese www.StreetWork.cz/spoty

Mezinárodní soutěž reklamy zaměřené na dětského diváka s názvem Duhová kulička proběhla ve Zlíně ve dnech 31.5. a 1.6. 2007 již po páté. Do letošního ročníku soutěže byl přihlášen historicky zatím nejvyšší počet příspěvků. Největší počet přihlášek zaznamenala kategorie TV reklamy. Hodnocení prací probíhalo v rámci dvou porot. Předsedou mezinárodní odborné poroty byl ředitel soutěže Jiří Mikeš. Mezi další porotce patřili: Monica Pignal (dcera Tomáše Bati ml. a předsedkyně představenstva Nadace Tomáše Bati), Robin Lewis (dlouholetý nezávislý konzultant v oblasti marketingu a reklamy, Velká Británie), dále jména známá především z českého reklamního trhu, jako jsou Martin Štěpánek (výkonný ředitel agentury Publicis Praha, prezident AKA ČR), Martin Charvát (kreativní ředitel agentury Mark BBDO), Lars Killi (McCann Erickson Praha), Jan Binar (McCann Erickson Praha), Daniel Růžička (kreativní ředitel Young & Rubicam Praha), Jiří Janoušek (viceprezident a výkonný ředitel AKA ČR) a Štěpán Wolde (Arbo Media). Verdikt odborné poroty byl doplněn rozhodnutím dětské poroty, složené z dětí zlínských základních škol. Garantem dětské poroty byla paní doc. PhDr. Jitka Vysekalová, PhD., předsedkyně České marketingové společnosti a uznávaná odbornice nejen v oblasti dětské reklamy.

Na internetových stránkách www.duhovakulicka.cz je k dispozici výsledková listina.

KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Odborná sekce .Fórum TP .Otázky a odpovědi .Fotogalerie .Odkazy .Partneři .Mapa portálu
.Metodika .ČAS .Členství v ČAS .Vzdělávání .Konference .Týden klubů .Cena . . .RSS kanál .Odběr novinek emailem | ČAS © 2006 - 2022 | portal@streetwork.cz