Oborový portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních
 
.inzerce
05 | 03 | 18
Klub Beztíže
Kontaktní pracovník/ce
Klub Beztíže (nízkoprahový klub pro děti a mládež) při DDM Praha 3 - Ulita vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici kontaktní pracovník/ice pro dět...
05 | 03 | 18
NZDM Futur
Kontaktní pracovník/ce

Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur 
Předpokládaný...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Sociální pracovník
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Sociální pracovník pro práci s rodinou na Chrudimsku 

Předpokládaný nást...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Pedagogický pracovník v předškolce
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Pedagogický pracovník v „předškolce“ pro sociálně znevýhodněné děti –...
05 | 03 | 18
Středisko Milíčův dům
Terénní sociální pracovník
Výběrové řízení na pozici Terénního sociálního pracovníka – Diakonie ČCE středisko Milíčův dům, Jaroměř

Náplň práce: 
...
Archiv >
 
 
 
Advertisement
HomeKlubyInzerceŘeditel/ka

24 | 10 | 15 Verze pro tisk

Český západ

Ředitel/ka

Organizace Český západ hledá od ledna nové vedení
Karlovarský kraj / Toužim – Dobrá Voda

Nezisková organizace Český západ, o.p.s., působící v sociálně vyloučených lokalitách na Toužimsku a Tepelsku v Karlovarském kraji, hledá od ledna 2016 nového ředitele či ředitelku.

Od srpna 2015 vede Český západ dočasně Bc. Ladilav Lego, bývalý předseda správní rady. Ten na pozici ředitele nastoupil na přechodné období po smrti bývalé ředitelky Mgr. Evy Halbrštátové, která vedla organizaci od října 2012 do srpna letošního roku, kdy podlehla své krátké, ale těžké nemoci.

Organizace se postupně vzpamatovává z této ztráty a hledá nového výkonného ředitele či ředitelku, který/á by převzal/a vedení organizace v příštích letech. Nový ředitel/ka by byl/a pověřen/a řízením organizace dle zakládací listiny a strategického plánu, vedením pracovního týmu, řízením projektů, rozvojem organizace i přímou prací s cílovou skupinou.

O pozici výkonného ředitele/ky se mohou ucházet zájemci s minimálně středoškolským vzděláním zakončeným maturitou, kteří mají manažerské schopnosti, dostatečnou praxi a čistý rejstřík trestů. Měli by také být ochotni se dále rozvíjet a vzdělávat, mít lidský přístup a zájem o problémy lidí žijících v sociálně vyloučených lokalitách. Samozřejmostí je znalost práce na počítači a řidičský průkaz nebo ochota ho získat.

Český západ nabízí práci na ojedinělém projektu s dobrými výsledky, spolehlivý pracovní tým, dobré zázemí organizace, odpovídající platové ohodnocení, možnost dalšího vzdělávání a týmové i individuální supervize,“ popisuje nabídku organizace Ladislav Lego, který bude nového ředitele/ku zaučovat. Zájemci o tuto práci na hlavní pracovní poměr se mohou hlásit až do 20. listopadu 2015. Je třeba, aby poslali strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu jana.kosova@cesky-zapad.cz, nebo na poštovní adresu Český západ, o.p.s., Dobrá Voda 52, 364 01 Toužim. Více informací o pozici i organizaci lze získat na tel.: 731 604 334, nebo www.cesky-zapad.cz.

Český západ poskytuje lidem ze sociálně vyloučených lokalit na Toužimsku a Tepelsku (Dobrá Voda, Nová Farma, Poutnov, Horní Poutnov, Služetín, Pěkovice, Křepkovice, Hoštěc, Mrázov) sociální služby a pomáhá jim řešit jejich nepříznivé životní situace zejména v oblasti zaměstnání, vzdělávání, bydlení, zdravotní péče a kontaktu s majoritou. Český západ podporuje rodiny s dětmi v tom, aby děti úspěšně zvládaly školní docházku. Organizace dále provozuje v Teplé vlastní textilní dílnu, kde pracují ženy, které byly dlouhodobě nezaměstnané. Výrobky dílen je možné zakoupit v internetovém obchodě www.eshop.cesky-zapad.cz. Více informací o činnosti organizace lze získat na www.cesky-zapad.cz.

Kontakt:
Mgr. Jana Kosová, předsedkyně správní rady, Český západ, o.p.s., mobil: +420 731 604 334

Český západ, o.p.s.
Dobrá Voda 52
364 01 Toužim

KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Odborná sekce .Fórum TP .Otázky a odpovědi .Fotogalerie .Odkazy .Partneři .Mapa portálu
.Metodika .ČAS .Členství v ČAS .Vzdělávání .Konference .Týden klubů .Cena . . .RSS kanál .Odběr novinek emailem | ČAS © 2006 - 2023 | portal@streetwork.cz