Oborový portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních
 
.inzerce
05 | 03 | 18
Klub Beztíže
Kontaktní pracovník/ce
Klub Beztíže (nízkoprahový klub pro děti a mládež) při DDM Praha 3 - Ulita vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici kontaktní pracovník/ice pro dět...
05 | 03 | 18
NZDM Futur
Kontaktní pracovník/ce

Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur 
Předpokládaný...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Sociální pracovník
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Sociální pracovník pro práci s rodinou na Chrudimsku 

Předpokládaný nást...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Pedagogický pracovník v předškolce
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Pedagogický pracovník v „předškolce“ pro sociálně znevýhodněné děti –...
05 | 03 | 18
Středisko Milíčův dům
Terénní sociální pracovník
Výběrové řízení na pozici Terénního sociálního pracovníka – Diakonie ČCE středisko Milíčův dům, Jaroměř

Náplň práce: 
...
Archiv >
 
 
 
HomeKlubyKalendářSlavnostní předání Výroční ceny

09 | 11 | 06 - Rock Café, 18. 12. na koncertě skupiny Tři sestryVerze pro tisk

ČAS

Slavnostní předání Výroční ceny

Veleúspěšný koncertní rok 2006 kultovní formace TŘI SESTRY bude tradičně uzavřen vánočním turné PRŮŠOVY KOVÁRENSKÉ VÁNOCE, tentokráte po pražských hudebních klubech, kde je postupně doprovodí spřízněné kapely, které se sestrami hrály i na letošním rekordním letním tour - E!E, Doktor P.P., DeBill Heads a MZH.

18.12. - Rock Café, od 20:00
Zvláštností tohoto koncertu bude slavnostní předání Výroční ceny ČASOVANÁ BOTA, kterou uděluje Česká asociace streetwork a která je oceněním za dobrou práci a dosažené výsledky v oblasti streetworku a nízkoprahových programů. Na koncertě Tří sester se uděluje již podruhé, vše začalo loni v T-Mobile Areně. Symbolický kruh se tímto uzavře a skupina tak završí první rok podpory činnosti nízkoprahových klubů pro děti a mládež, jejíž součástí bylo i velmi úspěšné TURNÉ PRO NÍZKOPRAHY kapel Tři sestry, Wohnout, Vypsaná Fixa a Jaroslava Uhlíře, které vyneslo klubům 552 000,- Kč.

Hosté:
DISABLED Pražská čtyřčlenná kapela v létě oslavila 10 let existence a natočila nové CD "V HLAVĚ". Již pět let na domovské scéně nízkoprahového klubu Vrtule tvoří a prezentuje svou směsici grunge-punk-popu. Je to melodie, je to nářez! Skupina Tři sestry letos darovala do vybavení zkušebny klubu Vrtule basové a kytarové kombo.
DOKTOR P.P. Tato svižná formace věrně doprovázela skupinu Tři sestry na všech koncertech listopadového turné Průšův kovárenský listopad. No a k tomu ještě natáčí nové album pod producentským bičem Oty Baláže, které by mělo být hotovo na jaře příštího roku.

DALŠÍ PROGRAM TURNÉ:

17.12. - Klub Delta, od 19:30
Host:
MZH Zábavní to frajeři a objev roku 2006 skupiny Tři sestry. MZH na tomto koncertě pokřtí své zbrusu nové album "FRAJEŘI SE VRACÍ"!

19.12. - Palác Akropolis, od 18.30
Host:
DE BILL HEADS Turnovská kapela, která má od října nové CD "NA PLNÝ KULE". V jedné písni si jako host zahrála na harmoniku Supice Veronika ze Tří sester.

22.12. - Retro Music Hall, od 20.00
Host:
E!E Tuto příbramskou punkovou legendu není potřeba dlouze představovat. Také bývá tradičním hostem koncertů skupiny Tři sestry, letos vydala nové řadové album "LEPŠÍ UŽ TO NEBUDE".


KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Odborná sekce .Fórum TP .Otázky a odpovědi .Fotogalerie .Odkazy .Partneři .Mapa portálu
.Metodika .ČAS .Členství v ČAS .Vzdělávání .Konference .Týden klubů .Cena . . .RSS kanál .Odběr novinek emailem | ČAS © 2006 - 2023 | portal@streetwork.cz