Oborový portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních
 
.inzerce
05 | 03 | 18
Klub Beztíže
Kontaktní pracovník/ce
Klub Beztíže (nízkoprahový klub pro děti a mládež) při DDM Praha 3 - Ulita vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici kontaktní pracovník/ice pro dět...
05 | 03 | 18
NZDM Futur
Kontaktní pracovník/ce

Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur 
Předpokládaný...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Sociální pracovník
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Sociální pracovník pro práci s rodinou na Chrudimsku 

Předpokládaný nást...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Pedagogický pracovník v předškolce
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Pedagogický pracovník v „předškolce“ pro sociálně znevýhodněné děti –...
05 | 03 | 18
Středisko Milíčův dům
Terénní sociální pracovník
Výběrové řízení na pozici Terénního sociálního pracovníka – Diakonie ČCE středisko Milíčův dům, Jaroměř

Náplň práce: 
...
Archiv >
 
 
 
Advertisement
HomeČASČlánkyKdo získá Výroční cenu za rok 2013?

Další články klubu

13 | 03 | 14 Verze pro tisk

ČAS

Kdo získá Výroční cenu za rok 2013?

Kdo získá nominaci na Výroční cenu za rok 2013? Rozhodnete o tom vy! Vaše hlasy rozhodnou o tom, které návrhy ve třech kategoriích budou nominovány na Výroční cenu České asociace streetwork za rok 2013. Vybírat můžete z celkem 24 došlých návrhů pro 14 osobností, 3 zařízení a 2 skokany roku!

 Hlasovat mohou všichni, a pouze ti!, kdo pracují v nízkoprahových sociálních službách. Každý pracovník hlasuje za sebe a pouze jednou. Jak?
Přečtěte si všechny návrhy. Po kliknutí na jméno se vám otevře vyplněný formulář ve formátu pdf. Pak napište na adresu kocourek@streetwork.cz komu posíláte své body. Podpořit můžete právě tři (resp. 2 v kategorii Skokan roku) kandidáty v každé kategorii. K dispozici máte celkem 17 bodů. Tři pro pracovníka, kterého byste rádi viděli na prvním místě, dva pro pracovníka na druhém místě a jeden bod pro pracovníka na třetím místě. Dalších 6 bodů můžete rozdělit v kategorii organizace-tým roku a dalších 5 v kategorii Skokan roku. Opět tři body pro nejlepšího, dva pro organizaci na druhém místě a jeden bod pro organizaci na třetím místě. A pozor, letos MUSÍTE rozdat všech 17 bodů (viz níže příklad hlasování) a jedna osobnost, skokan roku nebo jedno zařízení může od vás dostat maximálně tři body. Ve dvou kategoriích je sice letos o nominace postaráno již před hlasováním, ale i tak vaše body mají smysl - mohou být cenným vodítkem pro konečné rozhodování Rady ceny. Kdo hlasovat nemůže? Hlasovat nemohou vaši klienti, kamarádi mimo obor, rodinní příslušníci, lidé z města, kraje, sponzoři...

Nutná podmínka
Do těla e-mailu napište své jméno, zaměstnavatele, telefon do zaměstnání a váš mobil. Bez těchto údajů váš hlas nebude uznán. Jak jste hlasovali, nebudeme zveřejňovat. Nebudeme zveřejňovat ani celkové pořadí všech navržených a počet získaných hlasů.

Kategorie pracovník - osobnost roku
    
Baťková Jana
 Hořava Robert
 Kopidolová Alena
Kunc Roman
 Musilová Tereza
 Poláková Simona
Příhoda Tomáš
 Ryšavá Jitka
 Škodová Jana
Štefková Ivana
 Vališ Jan - 1. návrh
 Vališ Jan - 2. návrh
Veselý Otakar
 Zemanová Vanda - 1. návrh
 Zemanová Vanda - 2. návrh
Žáčková Monika
    
     
Kategorie zařízení - tým roku
    
Klub 17 - 1. návrh
 Klub 17 - 2. návrh
 Klub 17 - 3. návrh
Rozkoš bez Rizika Ostrava
 Terénní programy Kolín
  
     
Kategorie skokan roku
    
Komunitní TP Neposeda - 1. návrh
 Komunitní TP Neposeda - 2. návrh
 NZDM HoPo
     

Hlasovat můžete do 4. dubna do půlnoci (včetně). Každý hlasující obdrží potvrzující e-mail! Vaše hlasy určí pořadí a tím i nominované, kteří obdrží čestné uznání a z nichž Rada ceny vybere celkového vítěze.

Cena je udělována nově ve čtyřech kategoriích - Osobnost roku (streetworker, kontaktní pracovník NZDM, kontaktní pracovník K-centra, vedoucí zařízení, odborník pracující na metodice, atd.); Tým roku (zařízení provozující konkrétní nízkoprahovou sociální službu - terénní program, NZDM, K-centrum, jiné). Novou kategorií je Skokan roku (pracovník nebo zařízení, který resp. které v oboru působí méně než dva roky). Čtvrtou kategorií je Cena Správní rady za mimořádný počin. Cena může či nemusí být udělena. Návrhy na tuto cenu můžete zasílat na e-mail Správní rady ČAS sr@streetwork.cz.

Důvodem k udělení ceny je významný počin v praxi (tj. konkrétní kvalitně realizovaný projekt či záslužný čin) a významný přínos v oboru (tj. dlouhodobou práci v oblasti s konkrétními pozitivními výstupy ve vztahu k přímým klientům, v oblasti metodiky, vzdělávání, iniciace spolupráce atd.).

Rada ceny se sejde začátkem dubna ve složení: Vítěz kategorie individuální pracovník ročníku 2012, Zástupce vítěze kategorie zařízení ročníku 2012, Zástupce partnera Ceny Časovaná bota 2013 nebo člen Revizní komise ČAS, Zástupce Správní rady České asociace streetwork a zástupce Kanceláře ČAS. Výsledky a ceny budou vyhlášeny, respektive předány, v Praze. Datum a místo upřesníme.

Ke stažení/odkazy:

Vše o ČASované botě na stránkách ČAS

Příklad platného hlasování:

Hlasuji pro: pana Vomáčku 3 body, pana Knedlíka 2 body, a paní Polívkovou 1 bod a pak pro: klub Klub 3 body, klub Nazub 2 body a klub Dobroty 1 bod a pro skokana č. 1 3 body a pro skokana B 2 body.
Antonín František, Klub Nakousnutá kobliha, tel.: 222 210 940, mob.: 602 696 893

Příklad neplatného hlasování:

3 body posílám paní Knedlíkové a 1 bod klubu Nazub
Antonín František, Klub Nakousnutá kobliha, tel.: 222 210 940, mob.: 602 696 893

Všem, kteří nám poslali své návrhy na nominace MOC děkujeme. Určitě jste tím udělali navrženým kolegům a kolegyním radost a to je to nejdůležitější!

Česká asociace streetwork


KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Odborná sekce .Fórum TP .Otázky a odpovědi .Fotogalerie .Odkazy .Partneři .Mapa portálu
.Metodika .ČAS .Členství v ČAS .Vzdělávání .Konference .Týden klubů .Cena . . .RSS kanál .Odběr novinek emailem | ČAS © 2006 - 2022 | portal@streetwork.cz