Oborový portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních
 
.inzerce
05 | 03 | 18
Klub Beztíže
Kontaktní pracovník/ce
Klub Beztíže (nízkoprahový klub pro děti a mládež) při DDM Praha 3 - Ulita vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici kontaktní pracovník/ice pro dět...
05 | 03 | 18
NZDM Futur
Kontaktní pracovník/ce

Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur 
Předpokládaný...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Sociální pracovník
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Sociální pracovník pro práci s rodinou na Chrudimsku 

Předpokládaný nást...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Pedagogický pracovník v předškolce
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Pedagogický pracovník v „předškolce“ pro sociálně znevýhodněné děti –...
05 | 03 | 18
Středisko Milíčův dům
Terénní sociální pracovník
Výběrové řízení na pozici Terénního sociálního pracovníka – Diakonie ČCE středisko Milíčův dům, Jaroměř

Náplň práce: 
...
Archiv >
 
 
 
Advertisement
HomeKlubyČlánkyZahrada má 50

Další články klubu

27 | 05 | 13 Verze pro tisk

StreetWork.cz

Zahrada má 50

Milý Michale,
k Tvým kulatým narozeninám Ti přejeme, ať se Ti zdaří stavba domku, ať Ti fauna a flóra Tvojí zahrady dělá radost, ať Tě baví práce a máš i nadále chuť psát sem tam básně. A ať Tvoji blízcí o Tebe hezky pečují a Ty zase o ně.

Děkujeme Ti za všechna inspirativní setkání s Tebou, za energii vloženou do rozvoje oboru kontaktní práce, za to, že nás učíš zvědavosti, hledání a nahlížení.

Srdečně
Kolegyně a kolegové z oboru Michal Zahradník se narodil 27. 5. 1963 Pardubicích, kde absolvoval přírodovědnou větev Gymnázia (1982). V Olomouci pak vystudoval Filosofickou fakultu Univerzity Palackého, Český jazyk a Historie (1987). V letech studií se jeho zájmy profilovaly od přírodovědných k humanitním, hlavně poezie a divadlo. To jej po čase přivedlo i k práci ve prospěch komunit dobrovolník v pardubickém Romském centru, opakovaný pobyt ve slovenských osadách, práce v nezávislých iniciativách...). Intenzivně věnoval alternativnímu divadlu, spoluzaložil pohybové divadlo Jumping Hamada. Sem tam píše básně, z nichž některé vyšly knižně (např. v roce 2006 vyšla sbírka Děti v lese a jiné básně - nakladatelství Terra Madoda).

V roce 1995 začal pracovat jako sociální asistent - streetworker a metodik oddělení sociální prevence na Okresním úřadě v Chrudimi. Absolvoval semináře a stáže k metodám a formám sociální práce s mládeží v západní Evropě a k drogové prevenci (Reutlingen 95, Curich 97, Moliazo 98), účastnil se vzdělávání sociálních asistentů u Saské sociální akademie. Absolvoval kurz supervize pro zkušené streetoworkery (1999 - 2001) a také vzdělávání supervizorů v rámci pod vedení PaedDr. Petra Klímy.

Je jedním ze zakládajících členů ČAS. V roce 1999 zakládal v Pardubic kontaktní centrum a terénní programy pro zmírňování rizik působených drogou. V roce 2003 inicioval realizaci průzkumu drogové scény v Pardubickem kraji RAP a vedl výzkumný tým. Jako odborný ředitel vedl o.s. Šance pro Tebe na Chrudimsku. Jako lektor se podílel na Vzdělávacím programu Gabriel a dalších vzdělávacích programech ČAS. Podílel se na práci redakční rady publikací Kontaktní práce. V současné době vede spolu s Mgr. Evou Vernerovou sebezkušenostní výcvik Kontaktní práce. Od roku 2000 působí také jako supervizor a metodik. Pracuje také jako metodik rozvoje kvality sdružení Šance pro Tebe. V loňském roce obdržel Časovanou botu.

Rozhovory s Michalem najdete zde:

 

KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Olga Wishlist
Jirka Sedláček Přání
MarZik fejsbůk bonz
milan :-)
Aleš Herzog přání
Zobrazit vše
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Odborná sekce .Fórum TP .Otázky a odpovědi .Fotogalerie .Odkazy .Partneři .Mapa portálu
.Metodika .ČAS .Členství v ČAS .Vzdělávání .Konference .Týden klubů .Cena . . .RSS kanál .Odběr novinek emailem | ČAS © 2006 - 2020 | portal@streetwork.cz