Oborový portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních
 
.inzerce
05 | 03 | 18
Klub Beztíže
Kontaktní pracovník/ce
Klub Beztíže (nízkoprahový klub pro děti a mládež) při DDM Praha 3 - Ulita vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici kontaktní pracovník/ice pro dět...
05 | 03 | 18
NZDM Futur
Kontaktní pracovník/ce

Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur 
Předpokládaný...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Sociální pracovník
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Sociální pracovník pro práci s rodinou na Chrudimsku 

Předpokládaný nást...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Pedagogický pracovník v předškolce
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Pedagogický pracovník v „předškolce“ pro sociálně znevýhodněné děti –...
05 | 03 | 18
Středisko Milíčův dům
Terénní sociální pracovník
Výběrové řízení na pozici Terénního sociálního pracovníka – Diakonie ČCE středisko Milíčův dům, Jaroměř

Náplň práce: 
...
Archiv >
 
 
 
HomeKlubyČlánkyDěti vítali jaro hudbou a tancem

Další články klubu

05 | 04 | 12 Verze pro tisk

NZDM Drom

Děti vítali jaro hudbou a tancem

Teplé počasí posledních dní vylákalo děti a mládež ven na dvůr domu na Bratislavské 41, kde oslavili společně s rodiči dlouho očekávaný příchod jara, jak jinak než hudbou a tancem. Do klubovny pro děti při Nízkoprahovém zařízení pro děti a mládež DROM chodí spousta talentovaných dětí, které rádi tančí, proto tvořil tanec většinu programu.

 Oslavy jara se uskutečnily ve středu 28. 3. v odpoledních hodinách před klubovnou, kde se začali shromažďovat rodiče účinkujících, na pavlači postávali další obyvatelé domu. Na úvod zatančili mladší chlapci svou sestavu moderního tance, kterou pravidelně pilovali přes zimu v klubovně a předvedli pro mnohé skutečně překvapivý výkon. Všichni ale očekávali především vystoupení tanečního souboru Piroš Rouža. Tentokrát se svou sestavou vystoupily mladší dívky a svými barevnými kostýmy a smíchem rozzářily celý dvůr.

Na vystoupení dětí plynule navázala diskotéka, nejdříve venku na dvoře a později se zájemci přesunuli do klubovny Brána. Rodiče dostali od pracovnic zařízení velikonoční přáníčka a jiné drobnosti vyráběné dětmi v klubovně během posledního týdne. Při osobním setkání získali rodiče od pracovnic základní informace o činnosti Nízkoprahového zařízení pro děti a mládež DROM a leták o této službě.

„Akci jsme s celým týmem naplánovali hlavně jako příležitost k setkání s rodiči uživatelů služby, abychom jim mohli přiblížit naší práci, kterou děláme a ukázat prostory zařízení. V několika případech se to podařilo, i když vzhledem k předchozí propagaci a osobnímu pozvání, bych očekávala větší účast ze strany rodičů.“, uvedla vedoucí NZDM DROM Marcela Bucháčková.

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež DROM poskytuje ambulantně sociální službu dětem a mladým lidem ze sociálně vyloučené lokality ve dvou oddělených provozovnách (klub pro děti, klub Brána pro mládež) a dalších speciálně vybavených prostorech určených v první řadě ke vzdělávání, konkrétně jde o počítačovou a doučovací místnost.

Více informací o NZDM DROM naleznete na webových stránkách www.drom.cz

 

KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Odborná sekce .Fórum TP .Otázky a odpovědi .Fotogalerie .Odkazy .Partneři .Mapa portálu
.Metodika .ČAS .Členství v ČAS .Vzdělávání .Konference .Týden klubů .Cena . . .RSS kanál .Odběr novinek emailem | ČAS © 2006 - 2020 | portal@streetwork.cz