Oborový portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních
 
.inzerce
05 | 03 | 18
Klub Beztíže
Kontaktní pracovník/ce
Klub Beztíže (nízkoprahový klub pro děti a mládež) při DDM Praha 3 - Ulita vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici kontaktní pracovník/ice pro dět...
05 | 03 | 18
NZDM Futur
Kontaktní pracovník/ce

Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur 
Předpokládaný...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Sociální pracovník
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Sociální pracovník pro práci s rodinou na Chrudimsku 

Předpokládaný nást...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Pedagogický pracovník v předškolce
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Pedagogický pracovník v „předškolce“ pro sociálně znevýhodněné děti –...
05 | 03 | 18
Středisko Milíčův dům
Terénní sociální pracovník
Výběrové řízení na pozici Terénního sociálního pracovníka – Diakonie ČCE středisko Milíčův dům, Jaroměř

Náplň práce: 
...
Archiv >
 
 
 
HomeKlubyČlánkyVyhlašujeme soutěž Placka 2011

Další články klubu

25 | 07 | 11 Verze pro tisk

ČAS

Vyhlašujeme soutěž Placka 2011

Česká asociace streetwork, o.s. vypisuje veřejnou neanonymní soutěž na reklamní placky České asociace streetwork, o.s. Placka 2011. Předmětem soutěže je propagovat Českou asociaci streetwork touto formou. Nejlepší návrh bude realizován a placky budou vyrobeny. Placky budou prodejné. Placky jsou určeny především pro pracovníky v nízkoprahových sociálních službách, úředníky atp. Placky nejsou určeny pro klienty NZDM, KC atp.

Soutěže se mohou účastnit jednotlivci i autorské kolektivy. Přihlášení do soutěže nepodléhá žádnému poplatku. Datum vyhlášení soutěže je 25. 7. 2011. Závěrečné datum odevzdání soutěžních návrhů osobně nebo e-mailem se stanovuje na 31. 8. 2011. Vybrané nejlepší návrhy budou zveřejněny na webových stránkách www.streetwork.cz. O vítězi rozhodne hlasování na webových stránkách www.streetwork.cz. Výsledek soutěže zveřejníme na webových stránkách www.streetwork.cz nejpozději 20. 9. 2011.

ilustrační obrázekSoutěžní návrhy lze kdykoli od veřejného vyhlášení soutěže na nosiči CD/DVD zaslat poštou na adresu kanceláře ČAS (Senovážné nám. 24, 110 00 Praha 1) nebo je zaslat na e-mail asociace@streetwork.cz (do předmětu napište SOUTĚŽ). Návrhy musí být předány v podobě, která je vhodná k realizaci - tedy ve formátu pdf (kvalita 300 dpi v případě „obrázků“ nebo nejlépe v křivkách). Placky budou o průměru 2,5 cm a tisk bude digitální (tedy plnobarevný). Vyhlašovatel si vyhrazuje právo vyřadit návrhy, které neodpovídají výše popsaným požadavkům, případně jsou vulgární a urážlivé.

Autor/kolektiv autorů nejlépe vyhodnoceného soutěžního návrhu získá titul „Pán placek 2011“. S tímto ohodnocením je spojena finanční odměna ve výši 1 000 Kč (jeden tisíc korun českých) a samozřejmě nehynoucí sláva.

Odevzdáním řádně vyplněné přihlášky a soutěžních návrhů vyslovují soutěžící souhlas se všemi podmínkami soutěže jakožto smlouvy a s rozhodnutími hlasování. Rozhodnutí hlasování je konečné a nelze se proti němu odvolat, ani je podrobit soudnímu přezkumu. Odevzdáním soutěžních návrhů dávají soutěžící vyhlašovateli souhlas s bezplatným využitím soutěžních prací k výstavním a publikačním účelům, k zveřejnění soutěžní práce na internetu a ke zveřejnění kontaktu v souladu se zákonem č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, v platném znění. Oceněné a odměněné soutěžní návrhy se stávají majetkem vyhlašovatele soutěže. Autoři těchto návrhů udělují vyhlašovateli souhlas užít jejich autorská díla pro účely prezentace soutěže na neomezenou dobu. Autorská práva soutěžících tím nejsou nijak dotčena.

Neoceněné a neodměněné soutěžní návrhy si mohou soutěžitelé vyzvednout v sídle vyhlašovatele nejpozději do 1. 10. 2011. Jejich zasílání poštou není možné.

Vyhlašovatelem soutěže je Česká asociace streetwork, o.s., se sídlem Rakovského 3138, 143 00 Praha 12 (toto NENÍ kontaktní adresa!)

V Praze dne 25. 7. 2011

 

KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Míša ...
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Odborná sekce .Fórum TP .Otázky a odpovědi .Fotogalerie .Odkazy .Partneři .Mapa portálu
.Metodika .ČAS .Členství v ČAS .Vzdělávání .Konference .Týden klubů .Cena . . .RSS kanál .Odběr novinek emailem | ČAS © 2006 - 2022 | portal@streetwork.cz