Oborový portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních
 
.inzerce
05 | 03 | 18
Klub Beztíže
Kontaktní pracovník/ce
Klub Beztíže (nízkoprahový klub pro děti a mládež) při DDM Praha 3 - Ulita vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici kontaktní pracovník/ice pro dět...
05 | 03 | 18
NZDM Futur
Kontaktní pracovník/ce

Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur 
Předpokládaný...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Sociální pracovník
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Sociální pracovník pro práci s rodinou na Chrudimsku 

Předpokládaný nást...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Pedagogický pracovník v předškolce
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Pedagogický pracovník v „předškolce“ pro sociálně znevýhodněné děti –...
05 | 03 | 18
Středisko Milíčův dům
Terénní sociální pracovník
Výběrové řízení na pozici Terénního sociálního pracovníka – Diakonie ČCE středisko Milíčův dům, Jaroměř

Náplň práce: 
...
Archiv >
 
 
 
Advertisement
HomeKlubyČlánkyStreetwork Cup 2006

Další články klubu

04 | 10 | 06 Verze pro tisk

ČAS

Streetwork Cup 2006

 Ve středu 27. září se v Praze sešly fotbalové týmy z celé republiky, aby změřily své síly v malé kopané. Turnaj uspořádala Česká asociace streetwork při příležitosti odstartování informační kampaně na podporu nízkoprahových zařízení pro děti a mládež.

Ukořistit prvenství v zahajovacím ročníku Streetwork Cupu 2006 se pokusilo na hřištích klubu Vrtule celkem šest týmů. Svůj celek sestavila pořádající Česká asociace streetwork (ČAS). Její předseda nastoupil i přes zranění se sádrou na ruce. Hájit barvy Nízkoprahových klubů (NZDM) přijelo několik statečných až z Moravy. Horkým favoritem byl od začátku celek hlavního partnera kampaně Nadace Vodafone ČR (NV ČR). Naopak na poslední chvíli sestavila tým Česká televize (ČT), i když paradoxně patron kampaně Pavel Anděl byl na soupisku účastníků zapsán jako první. S velkými ambicemi přijel do Kobylis celek filmařů (FILM) s kapitánem Jakubem Kohákem. Mimochodem právě on bude režisérem informačních spotů , které uvidí především diváci České televize. A protože součástí kampaně je i Turné pro nízkoprahy , šestý tým logicky utvořili hudebníci (HUDBA) skupin Tři sestry, Vypsaná fixa a Wohnout.

Týmy byly rozlosovány do dvou skupin. Každý tým hrál dvě utkání. Týmy na posledním místě skupiny svou pouť v turnaji skončily. O pořadí na pátém a šestém místě rozhodovalo skóre. Celky ze druhých míst si zahrály o celkové třetí místo v turnaji. Finále si zahráli vítězové skupin.

 Ve skupině A se potkaly týmy FILM, HUDBA a ČT. Skupinu B tvořili ČAS, NZDM a NV ČR. Z rozlosování je tedy zřejmé, že ve skupině A došlo k bitvě umělců a ve skupině B k bratrovražednému boji nízkopraháčů s asociací.

Obě skupiny měly jasné vítěze. V prvním případě FILM s plným počtem bodů a největším počtem vstřelených branek. Ve druhém případě obsadila první příčku NV ČR s plným počtem bodů a nejmenším počtem obdržených branek. FILM postupně přehrál ČT 7:3 a HUDBU 9:5. NV ČR zvítězila nad ČAS 6:3 a nad NZDM 2:9. Ve zbývajících zápasech HUDBA porazila ČT 8:1 a CAS NZDM 9:3.

Šesté místo v turnaji připadlo celku NZDM a pátou příčku obsadila ČT. Souboj o bronzové medaile se od začátku vyvíjel lépe pro ČAS, který nakonec bronz nad HUDBOU vybojoval poměrem 8:2.

 Finále sehrála Nadace Vodafone ČR (NV ČR) proti celku filmařů (FILM). Hlavní cenu – sladký dort – do soutěže dodala Nadace Vodafone ČR a už po prvním poločase začínalo být jasně, že si jí zase odveze. Tentokrát jako vítěz turnaje. To se i potvrdilo a NV ČR vyhrála finálový zápas, a tím celý turnaj, nad celkem FILM 9:3.

Většina hráčů na turnaj vzpomínala ještě několik dní a určitě se příští rok opět všichni přihlásí. Za rok na Streetwork Cupu opět nashledanou! Tentokrát na turnaji v pozemním hokeji?

 

  • Kompletní výsledky

SKUPINA A   FILM   ČT  HUDBA Body/Skóre   
SKUPINA B   NZDM   ČAS   NV ČR Body/Skóre
FILM SKUPINA A
  7:3   9:5   4/16:8   
 
NZDM SKUPINA B
  3:9   2:9   0/5:18 
ČT   3:7 SKUPINA A
  1:8   0/4:15   
 
ČAS   9:3 SKUPINA B
  3:6   2/12:9 
HUDBA   5:9   8:1 SKUPINA A
  2/13:10  NV ČR   9:2   6:3 SKUPINA B
  4/15:5   • O 3 MÍSTO: ČAS - HUDBA 8:2
  • FINÁLE: NV ČR - FILM 9:3

--jk --


KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
tomáš :-)
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Odborná sekce .Fórum TP .Otázky a odpovědi .Fotogalerie .Odkazy .Partneři .Mapa portálu
.Metodika .ČAS .Členství v ČAS .Vzdělávání .Konference .Týden klubů .Cena . . .RSS kanál .Odběr novinek emailem | ČAS © 2006 - 2022 | portal@streetwork.cz