Oborový portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních
 
.inzerce
05 | 03 | 18
Klub Beztíže
Kontaktní pracovník/ce
Klub Beztíže (nízkoprahový klub pro děti a mládež) při DDM Praha 3 - Ulita vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici kontaktní pracovník/ice pro dět...
05 | 03 | 18
NZDM Futur
Kontaktní pracovník/ce

Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur 
Předpokládaný...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Sociální pracovník
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Sociální pracovník pro práci s rodinou na Chrudimsku 

Předpokládaný nást...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Pedagogický pracovník v předškolce
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Pedagogický pracovník v „předškolce“ pro sociálně znevýhodněné děti –...
05 | 03 | 18
Středisko Milíčův dům
Terénní sociální pracovník
Výběrové řízení na pozici Terénního sociálního pracovníka – Diakonie ČCE středisko Milíčův dům, Jaroměř

Náplň práce: 
...
Archiv >
 
 
 
Advertisement
HomeKlubyČlánkyNové grantové kolo Vpohybu vyhlášeno

Další články klubu

19 | 05 | 11 Verze pro tisk

ČAS

Nové grantové kolo Vpohybu vyhlášeno

Rádi bychom vás informovali, že dlouholetý partner ČAS Nadace Vodafone ČR, vyhlásil první kolo grantového programu Vpohybu pro rok 2011. Program Vpohybu je zaměřen na rozvoj kreativity, leadershipu a komunikačních dovedností mladých lidí skrze jejich zapojení do komunitního rozvoje. Žádat o podporu mohou například nestátní neziskové organizace, které jsou vedené lidmi do 30 let (minimálně 2 členové do 30 let a realizátorem projektu je rovněž osoba do 30 let).

ilustrační fotoPodporovány jsou primárně projekty naplánované a poté i realizované mladými lidmi v lokalitě, ke které mají nějaký vztah. Projekty by měly řešit nějaký existující problém nebo rozvíjet potenciál komunity.

V roce 2011 bude mezi žadatele rozdělena částka 5.000.000 Kč. Minimální ani maximální výše grantu není stanovena a financovat lze vše až do 100 % nákladů projektu. Doba realizace je od jednodenních akcí až po 12 měsíců, ve výjimečných případech 24 měsíců. Své projekty můžete zasílat do 30. června 2011.

Grantovým programem Vpohybu chceme podporovat samostatnou iniciativu mladých lidí a komunit, v nichž žijí. Cílem programu je pomáhat mladým lidem rozvíjet společenskou zodpovědnost a kreativitu,“ říká ředitel Nadace Vodafone Ondřej Zapletal.

V předchozích letech se díky programu Vpohybu uskutečnila řada nových lokálních hudebních a kulturních festivalů, například Rock pro mladé ve Vysokém Mýtě, Open Air Fest v Žatci, festival žonglování v Praze či taneční festival Tancesse v Brně. I díky podpoře Nadace Vodafone proběhlo také množství výstav, sportovních akcí pro mládež i pro handicapované a byly také vytvořeny podmínky či prostory pro dlouhodobější aktivity. Mezi takové patří například vybudování altánu pro setkávání mladých lidí v parku ve Vojničkách na Lounsku či vznik výstavního prostoru pro začínající umělce ve Studentském univerzitním divadle v Českých Budějovicích.

 

KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Odborná sekce .Fórum TP .Otázky a odpovědi .Fotogalerie .Odkazy .Partneři .Mapa portálu
.Metodika .ČAS .Členství v ČAS .Vzdělávání .Konference .Týden klubů .Cena . . .RSS kanál .Odběr novinek emailem | ČAS © 2006 - 2022 | portal@streetwork.cz