Oborový portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních
 
.inzerce
05 | 03 | 18
Klub Beztíže
Kontaktní pracovník/ce
Klub Beztíže (nízkoprahový klub pro děti a mládež) při DDM Praha 3 - Ulita vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici kontaktní pracovník/ice pro dět...
05 | 03 | 18
NZDM Futur
Kontaktní pracovník/ce

Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur 
Předpokládaný...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Sociální pracovník
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Sociální pracovník pro práci s rodinou na Chrudimsku 

Předpokládaný nást...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Pedagogický pracovník v předškolce
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Pedagogický pracovník v „předškolce“ pro sociálně znevýhodněné děti –...
05 | 03 | 18
Středisko Milíčův dům
Terénní sociální pracovník
Výběrové řízení na pozici Terénního sociálního pracovníka – Diakonie ČCE středisko Milíčův dům, Jaroměř

Náplň práce: 
...
Archiv >
 
 
 
HomeKlubyČlánkyKonec hlasování o ČASované botě se blíží

Další články klubu

24 | 03 | 10 Verze pro tisk

ČAS

Konec hlasování o ČASované botě se blíží

Už jen pár dní zbývá do konce hlasování o nominovaných, ze kterých vzejdou ocenění v rámci výroční ceny České asociace streetwork a Nadace Vodafone ČR ČASovaná bota 2009. Hlasování končí v neděli 4. dubna! Vybírat můžete z celkem 21 došlých návrhů pro 11 osobností a 7 zařízení. I v letošním roce jsou ve hře zajímavé ceny.

Hlasovat mohou všichni, a pouze ti!, kdo pracují v nízkoprahových sociálních službách. Každý pracovník hlasuje za sebe a pouze jednou. Jak?

Pošlete  svůj hlasPřečtěte si všechny návrhy. Po kliknutí na slovíčko návrh se vám otevře vyplněný formulář ve formátu pdf. Pak napište na adresu kocourek@streetwork.cz komu posíláte své body. Podpořit můžete až tři kandidáty v každé kategorii. K dispozici máte celkem 12 bodů. 3 pro pracovníka, kterého byste rádi viděli na prvním místě, dva pro pracovníka na druhém místě a jeden bod pro pracovníka na třetím místě. Dalších 6 bodů můžete rozdělit v kategorii organizace-zařízení. Opět 3 body pro nejlepšího, dva pro organizaci na druhém místě a jeden bod pro organizaci na třetím místě. Nemusíte rozdat všech 12 bodů a jedna osobnost nebo jedno zařízení může od vás dostat maximálně 3 body. Hlasovat nemohou lidé pracují mimo obor nízkoprahových sociálních služeb (sponzoři, úředníci z města, kraje, policie... a samozřejmě i klienty).

Nutná podmínka

Do těla e-mailu napište své jméno, zaměstnavatele, telefon do zaměstnání a váš mobil. Bez těchto údajů váš hlas nebude uznán. Jak jste hlasovali, nebudeme zveřejňovat. Nebudeme zveřejňovat ani celkové pořadí všech navržených a počet získaných hlasů.

Hlasovat můžete do neděle 4. 4. do 4 hodin a 4 minut. Každý hlasující obdrží potvrzující e-mail! Vaše hlasy určí pořadí a v obou kategoriích tím i 3 nominované, kteří obdrží čestné uznání a z nichž Rada ceny vybere celkového vítěze.

Slavnostní vyhlášení proběhne 12. dubna od 11 hodin v Café Therapy (Školská 30, Praha 1). Provozovatelem restaurace je SANANIM Charity Services, s.r.o. Všichni jste zváni. Přijďte zatleskat vašim kolegům!

Ceny pro nominované jsou prakticky stejné, jako v minulém loňském ročníku. Tedy skvělé! Vítěz hlavní kategorie Tým roku, získá od Nadace Vodafone ČR 30 tisíc Kč. Týmy na „druhém a třetím“ místě pak po 10 tisících Kč. Vítěz kategorie Osobnost roku se může těšit na bezvadnou kameru, kterou do soutěže věnovala Česká asociace streetwork. Osobnost na druhém a třetím místě čekají hodnotné poukázky na zajímavé zboží, zejména na odbornou literaturu. Všichni nominovaní také dostanou po jednom mobilním telefonu. Cenu máme připravenou i pro jednoho vylosovaného, kterého vylosujeme ze jmen lidí, kteří si dali tu práci a nominaci poslali, tedy někoho nominovali. Jaká to cena bude, je zatím překvapením.


Kategorie pracovník - osobnost roku:     
Kategorie zařízení-organizace roku:
Brziaková Markéta - návrh
Klub Coolna - návrh
Janíčková Jaroslava - návrh Kaspian - návrh
Janíková Miroslava - 1. návrhNízkoprahový klub Likusák - návrh
Janíková Miroslava - 2. návrh  Nadosah - centrum prevence - 1. návrh  
Knebl Robert - 1. návrh  
Nadosah - centrum prevence - 2. návrh  
Knebl Robert - 2. návrhNízkoprahové denní centrum Samaritán - návrh
Kopřiva Petr - návrh  NZDM Tulip - návrh
Matějková Kateřina - návrh   Nízkoprahový klub Ymkárium - návrh
Racek Jindřich - návrh   Všechny návrhy (zip)
Simon Martin - návrh    
Sršňová Alena - návrh    
Žák Tomáš - návrh    
Zikmundová Martina - návrh    
Všechny návrhy (zip)  

Cena je udělována ve třech kategoriích - individuální pracovník (streetworker, kontaktní pracovník NZDM, kontaktní pracovník K-centra, vedoucí zařízení, odborník pracující na metodice, atd.); zařízení (zařízení provozující konkrétní nízkoprahovou sociální službu - terénní program, NZDM, K-centrum, jiné). Novinkou z loňska je Cena Správní rady ČAS za mimořádný počin. Cena může či nemusí být udělena. O této kategorii se nehlasuje.

ČASované botyDůvodem k udělení ceny je významný počin v praxi (tj. konkrétní kvalitně realizovaný projekt či záslužný čin) a významný přínos v oboru (tj. dlouhodobou práci v oblasti s konkrétními pozitivními výstupy ve vztahu k přímým klientům, v oblasti metodiky, vzdělávání, iniciace spolupráce atd.).

Příklad hlasování:

Hlasuji pro: pana Vomáčku 3 body, pana Knedlíka 2 body, a paní Polívkovou 1 bod a pak pro: klub Klub 3 body, klub Nazub 2 body a klub Dobroty 1 bod.
Antonín František, Klub Nakousnutá kobliha, tel.: 222 210 940, mob.: 602 696 893

nebo:

3 body posílám paní Knedlíkové a 1 bod klubu Nazub
Antonín František, Klub Nakousnutá kobliha, tel.: 222 210 940, mob.: 602 696 893

Všem, kteří nám poslali své návrhy na nominace MOC děkujeme!!!
Česká asociace streetwork, o.s.


KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Odborná sekce .Fórum TP .Otázky a odpovědi .Fotogalerie .Odkazy .Partneři .Mapa portálu
.Metodika .ČAS .Členství v ČAS .Vzdělávání .Konference .Týden klubů .Cena . . .RSS kanál .Odběr novinek emailem | ČAS © 2006 - 2022 | portal@streetwork.cz