Oborový portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních
 
.inzerce
05 | 03 | 18
Klub Beztíže
Kontaktní pracovník/ce
Klub Beztíže (nízkoprahový klub pro děti a mládež) při DDM Praha 3 - Ulita vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici kontaktní pracovník/ice pro dět...
05 | 03 | 18
NZDM Futur
Kontaktní pracovník/ce

Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur 
Předpokládaný...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Sociální pracovník
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Sociální pracovník pro práci s rodinou na Chrudimsku 

Předpokládaný nást...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Pedagogický pracovník v předškolce
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Pedagogický pracovník v „předškolce“ pro sociálně znevýhodněné děti –...
05 | 03 | 18
Středisko Milíčův dům
Terénní sociální pracovník
Výběrové řízení na pozici Terénního sociálního pracovníka – Diakonie ČCE středisko Milíčův dům, Jaroměř

Náplň práce: 
...
Archiv >
 
 
 
Advertisement
HomeKlubyČlánkyTřetí Turné pro nízkoprahy se rozjíždí

Další články klubu

03 | 11 | 09 Verze pro tisk

ČAS

Třetí Turné pro nízkoprahy se rozjíždí

I v roce 2009 proběhne letos již 3. ročník benefičního Turné pro nízkoprahy, kterého se jako každoročně zúčastní skupina Vypsaná Fixa. Letošní turné podpoří navíc Xavier Baumaxa. Turné zavítá dvakrát do čtyř měst České republiky - do Litoměřic, Kopřivnice, Kyjova a Rokycan. Poprvé již tento týden v rámci soutěžního předkola pro začínající skupiny Talent VPOHO, ze kterého vzejdou předkapely hlavních účinkujících. Podruhé již naostro na přelomu listopadu a prosince. Výtěžek z turné bude věnován nízkoprahovým klubům pro děti a mládež v okolních městech. Propagační turné má však především představit návštěvníkům koncertů konkrétní nízkoprahové kluby a jejich činnost.

Talent VPOHOSérie soutěžních koncertů TALENT VPOHO je vměstnána do jednoho týdne od 3. do 6.11. 2009. Na soutěžní kolo jsou pozvány začínající kapely. Z každého koncertu vzejde jeden vítěz. Vítězové pak budou hrát 2 koncerty (2 moravské resp. 2 české) spolu s hlavními účinkujícími. Kapely bude vybírat porota složená se zástupců České asociace streetwork, Nadace Vodafone ČR a přítomné publikum. Rozpis koncertů:

3.11. - Rokycany: Sál ČCE nad nízkoprahovým klubem, Jirásková 481/II, Rokycany; kapely: Dais; Los Pedofilos; Aneurysma; Kyanid; Prázdné láhve; Frajara Putika; Tomáš.
4.11. - Litoměřice: Čajovna Hóra nad nízkoprahovým klubem, Osvobození 398, Litoměřice; kapely: Kombajn; Svěží Zelenina; Rozhuda; Auris.
5.11. - Kyjov: Hudební klub Jančovka, Kostelecká 2005, Kyjov; kapely: Anomie; Boudapsova; Kloaka 69; Krajní Nouze; 99g; Antitalents.
6.11. - Kopřivnice: Nízkoprahový klub Kamarád, Francouzská 1181, Kopřivnice; kapely: Apatheia; Epikrux; Come and Play; Burnout; Kolokolomlýnský; Pepeline.

Začátek koncertů je stanoven na 18 hodin. Na tyto koncerty nebude vybíráno vstupné.

HLAVNÍ KONCERTY se uskuteční 27.11. v Litoměřicích (Kulturní dům Litoměřice, Na Valech 2028), 4.12. v Kopřivnici (Kulturní dům Kopřivnice, Obránců míru 368), 5.12.2009 v Kyjově (Kulturní dům Kyjov, Masarykovo nám. 34) a 18.12. v Rokycanech (Sokolovna Rokycany, Jiráskova 208/II). Jako předkapely před Vypsanou fixou a Xavierem Baumaxou zahrají dvě začínající kapely, které vzejdou ze soutěžního předkola turné Talent Vpoho. Hlavním cílem koncertů je především představení klubů veřejnosti. Na místě konání koncertů budou mít kluby informační stánky, během přestávek se budou promítat na velkoplošných obrazovkách krátké klipy ze života klubů. Cílem nízkoprahových zařízení je minimalizovat rizika související se způsobem života dospívajících, umožnit jim lépe se orientovat v jejich sociálním prostředí a řešit jejich problémy.

CENA VSTUPENKY je stanovena na 150 Kč v předprodeji + poplatky (na místě bude vstupenka stát 200 Kč + poplatky). V síti Ticketstream si mohou diváci zakoupit i BENEFIČNÍ VSTUPENKU. Tedy vstupenku za výrazně větší cenu - 300, 500 a 1500 Kč. Podpoří tak nízkoprahové kluby větší částkou! Začátky koncertů jsou stanoveny na 20 hodinu.

Informace o předprodejích a další informace můžete najít na stránkách turné www.streetwork.cz/turne nebo na stránkách ČAS www.streetwork.cz/turne_pro_nizkoprahy .

Turné finančně zaštiťuje Nadace Vodafone ČR prostřednictvím svého programu VPOHO a organizačně zajišťuje Česká asociace streetwork. Během dvou předchozích ročníků přišlo na turné podpořit nízkoprahové kluby již téměř 10 tisíc diváků. Pořadatelům se tak podařilo získat na rozvoj nízkoprahových klubů celkem 1 054 000 Kč.

 

KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Odborná sekce .Fórum TP .Otázky a odpovědi .Fotogalerie .Odkazy .Partneři .Mapa portálu
.Metodika .ČAS .Členství v ČAS .Vzdělávání .Konference .Týden klubů .Cena . . .RSS kanál .Odběr novinek emailem | ČAS © 2006 - 2022 | portal@streetwork.cz