Oborový portál o nízkoprahových sociálních službách a zařízeních
 
.inzerce
05 | 03 | 18
Klub Beztíže
Kontaktní pracovník/ce
Klub Beztíže (nízkoprahový klub pro děti a mládež) při DDM Praha 3 - Ulita vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici kontaktní pracovník/ice pro dět...
05 | 03 | 18
NZDM Futur
Kontaktní pracovník/ce

Organizace Šance pro Tebe, z.s. vypisuje výběrové řízení na pozici: Kontaktní pracovník s dětmi a mládeží v NZDM Futur 
Předpokládaný...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Sociální pracovník
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Sociální pracovník pro práci s rodinou na Chrudimsku 

Předpokládaný nást...
05 | 03 | 18
Terénní program pro rodiny
Pedagogický pracovník v předškolce
Organizace Šance pro Tebe vypisuje výběrové řízení na pozici: Pedagogický pracovník v „předškolce“ pro sociálně znevýhodněné děti –...
05 | 03 | 18
Středisko Milíčův dům
Terénní sociální pracovník
Výběrové řízení na pozici Terénního sociálního pracovníka – Diakonie ČCE středisko Milíčův dům, Jaroměř

Náplň práce: 
...
Archiv >
 
 
 
Advertisement
HomeKlubyČlánkyReportáž z Turné pro nízkoprahy II

Další články klubu

12 | 11 | 08 Verze pro tisk

NZDM v Blansku (Klub PVC Blansko)

Reportáž z Turné pro nízkoprahy II

Go Inside, Veřejná bezpečnost, Wohnout a Vypsaná fixa. Tak přesně tyhle kapely přijely v pátek 24.10. 2008 do blanenského Dělňáku podpořit svým vystoupením nízkoprahové kluby pro děti a mládež.

Turné v Blansku Celým večerem provázel Pavel Anděl, který si neodpustil trochu potrápit svým rozhovorem kapelu z klubu Veřejnou bezpečnost. Ta stejně jako my, doufá, že celé turné klubům přinese dostatečnou částku, abychom mohli lépe vybavit zkušebnu v klubu a tím kapelám umožnili pohodovější zkoušení. Bez pískajících a praskajících beden, šňůr spojených a polepených izolepou, aby aspoň trochu chytaly kontakt....třeba se díky tomu nadchne i jiná začínající kapelka, která v příštím ročníku podpoří další.

Do turné se zapojilo celkem šest klubů z Jižní Moravy a Vysočiny, které měly možnost se po dobu koncertu prezentovat návštěvníkům. Místní klub PVC Blansko, Sdružení Podané ruce,o.s.; Program Nízkoprahový klub Likusák, o.s. Ratolest Brno; Program Nízkoprahový klub Pavlač, o.s. Ratolest Brno; Romské středisko Drom a z Vysočiny klub Vrakbar, Oblastní charita Jihlava; EZOP, Sdružení Nové Město na Moravě.

Součástí večera byla i anketa, do které se měli možnost zapojit všichni návštěvníci koncertu. Cílem ankety bylo informovat veřejnost o tom, co je nízkoprahový klub a zajímavými cenami je namotivovat, aby se přišli osobně s kluby a pracovníky seznámit. Po vyplnění jednoduché otázky: „vyjmenuj tři kluby, které se na akci prezentují“, se každý dostal do slosování o zajímavé ceny.

O úspěšnosti ankety vypovídá počet zúčastněných soutěžících. Do slosování se dostalo přes 200 lístků, což znamená, že min. 200 lidí se přišlo osobně podívat na prezentace jednotlivých klubů. Losování 10 vítězů, kterého se ujal Pavel Anděl, proběhlo mezi vystoupením Wohnoutů a Vypsané fixy.

Tímto děkujeme České asociaci streetwork (Jindřichu Rackovi) a Nadaci Vodafone za nápad a podporu, Pavlu Andělovi, pořadatelům z Blanska, všem zapojeným klubům, Veřejné Bezpečnosti, Wohnoutům a Vypsané fixe za to, že nám darovali a podepsali trička, CD, plakáty a jiné ceny, bez kterých by atmosféra pískajících a chtivých slečen tak krásně nepodtrhla atmosféru celého koncertu.

Lenka Staníková
Klub PVC Blansko
Sdružení Podané ruce, o.s.

Turné v Blansku
Turné v Blansku
Turné v Blansku
Turné v Blansku
Turné v Blansku
 

 


KOMENTÁŘE
Jméno Příspěvek
Přidejte svůj komentář (*):   
Jméno (*):
Email (*):
URL:
Kolik je dva plus tři? (**)
Předmět (*):
(*) povinné údaje
(**) kontrolní antispamová otázka
BB help BB code formátování - nápověda
Pozor! Čtěte! Pravidla diskuse na portálu StreetWork.cz
 
.Home .Odborná sekce .Fórum TP .Otázky a odpovědi .Fotogalerie .Odkazy .Partneři .Mapa portálu
.Metodika .ČAS .Členství v ČAS .Vzdělávání .Konference .Týden klubů .Cena . . .RSS kanál .Odběr novinek emailem | ČAS © 2006 - 2023 | portal@streetwork.cz