Diskuzní fórum České asociace streetwork

Oborový portál o nízkoprahových socialních službách a zařízeních StreetWork.cz

Nejste přihlášeni

#1 2012-01-30 12:04:13

robert.knebl
Člen
Místo: Znojmo
Registrován: 2011-04-12
Příspěvky: 0

Re: Maringotka Streetwork

Získal jsem finance z projektu Pomozte dětem na Streetwork Klubu Coolna Znojmo a mimo jiné na: maringotku. Mám na ni 30 000 Kč, ale hlavně by mne zajímalo názor všech kde se dají sehnat nějaké dobré. Jak jste postupovali Vy?
Inzeráty nebo máte osvědčené webové stránky. A pokud k webovým odkazům přidáte i osvědčené rady na co si dát ohledně "maringotky" pozor bude jen rád. Víc hlav, víc názorů je vždy více, než jen jedna :-).
Díky Robert (Streetwork Klub Coolna Znojmo).

Offline

#2 2012-02-06 17:34:03

shima
Člen
Registrován: 2005-05-05
Příspěvky: 4

Re: Maringotka Streetwork

aoj Robe, my ji kupovali pres inzerat od "kolotacaru"....docela dobry kauf to byl, ale je to zrejme o stesti. Take zalezi jakou mas predstavu, jsou i ruzne velikosti, vybavenost atd. My meli male pozadavky, chteli jsme relativne malou Maringotku a uplne to stacilo smile
(vrakbar)

Offline

#3 2012-02-06 23:09:22

robert.knebl
Člen
Místo: Znojmo
Registrován: 2011-04-12
Příspěvky: 0

Re: Maringotka Streetwork

Ahoj Símo, díky za info. Jo - vím, že Vy jste měli tu menší, já bych pro změnu o něco větší. Já jen, jestli, než jste zakoupili od těch kolotočářů neměli nějaké emaily, webovky na prodej maringotek.
A také možná s čím jste se potýkali pak? Protože stejně jako Vy to mám z pomozte dětem. Například: na co se zaměřovali při kontrole (jestli jen faktura - doklad o zaplacení konkrétně u maringotky nebo i něco jiného?). A co je například potřeba vyjednat z městem ohledně místa umístění? Kam jste šli, stálo to něco, byl to problém? Jak reagovali sousedi či okolní obyvatelé? A vše co Tě k tomu napadá zpětně, když se ohlédneš co Vám fungovalo a čeho se vyvarovat? Když budeš mít čas budu rád za Tvé postřehy. Během února ji chci totiž koupit :-).
Rob (Streetwork Klubu Coolna Znojmo)

Offline

#4 2012-02-29 08:29:37

Radka Boháčová
Člen
Registrován: 2012-02-29
Příspěvky: 0

Re: Maringotka Streetwork

Ahoj Roberte, koukám, že se chystáte koupit maringotku - naši streeáci ji už také mají, zkus kontaktovat je - Lenka Požárová - streetwork.trebic@charita.cz

Offline

#5 2012-02-29 08:29:43

Radka Boháčová
Člen
Registrován: 2012-02-29
Příspěvky: 0

Re: Maringotka Streetwork

Ahoj Roberte, koukám, že se chystáte koupit maringotku - naši streeáci ji už také mají, zkus kontaktovat je - Lenka Požárová - streetwork.trebic@charita.cz

Offline

Zápatí

Technologie FluxBB | CZ a SK