23 | 02 | 10

ČAS

ČASovaná bota o úžasné ceny i letos

Do konce možnosti podat návrhy na nominace zbývá prakticky už jen chvilka. Uzávěrka je již ve středu 3. března. Co by vás ale také mohlo zajímat je, o jaké ceny, kromě chvály a úspěchu, se soutěží. Ceny jsou prakticky stejné, jako v minulém loňském ročníku. Tedy skvělé!

BotkyVítěz hlavní kategorie Tým roku, získá od Nadace Vodafone ČR 30 tisíc Kč. Týmy na „druhém a třetím“ místě pak po 10 tisících Kč. Vítěz kategorie Osobnost roku se může těšit na bezvadnou kameru, kterou do soutěže věnovala Česká asociace streetwork. Osobnost na druhém a třetím místě čekají hodnotné poukázky na zajímavé zboží, zejména na odbornou literaturu. Všichni nominovaní také dostanou po jednom mobilním telefonu. Cenu máme připravenou i pro jednoho vylosovaného, kterého vylosujeme ze jmen lidí, kteří si dali tu práci a nominaci poslali, tedy někoho nominovali. Jaká to cena bude, je zatím překvapením.

Jak už bylo naznačeno, nejdůležitějším však na této ceně je, že někdo ocení vaší práci a energii, kterou věnujete své práci a oboru nízkoprahových sociálních služeb. Takže posílejte nominace, protože to za vás nikdo neudělá!

Jednoduché formuláře si můžete stáhnout zde a vyplněné je poslat do o 3.3. (včetně) na e-mail kocourek@streetwork.cz. Pravidla najdete zde.
Pokud potřebujete inspiraci, podívejte se na návrhy z minulých ročníků. Přehledně najdete vše na této stránce (dole).

A co o ČASované botě řekli bezprostředně po svém vítězství někteří ocenění? Nabízíme vám přehled některých rozhovorů.